Barber Shop

britvabritva

Good Times Barber Shop


Místo, kde vaše nápady, osobitost a odvaha dostávají hmotnou podobu. Místo, kde se fantazii meze nekladou. Místo, kde se u sklenky dobrého aperitivu a příjemného intelektuálního hovoru na úrovni můžete zapojit do odboje. Místo, kde vychází vlastní tiskoviny plné těch nejnovějších zpráv přímo z fronty. Buďte u toho! Buďte v centru dění! Buďte ojedinělí! Buďte výstřední!

    V očích některých našich zahraničních kolegů jsme hodnoceni jako „most crazy“ (moústkrejzy). A dokazují to nejen ocenění z posledního ročníku Tattoo Convention. Jsme prostě trochu jiný barber shop, který se nebojí být sám sebou. Který se nebojí jít do boje i za cenu toho, že dopadne jak sedláci u Chlumce nebo Češi na Euru.  Který nehodlá vystupovat za jízdy z rozjetého vlaku jako nějaké Britské impérium. Prostě barber, který se nebojí bojovat vlastní výstředností.

Každá sranda něco stojí

Stříhání strojkem
Umytí s masáží hlavy, ostříhání, úprava kontur a zastřižení chloupků, v 30 minutách.
350 Kč

Hot towel wet shave
Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Nabízíme i ošetření pro citlivou pokožku, či šetrné holení pro alergiky. Relaxační zážitek, káva samozřejmostí.
500 Kč

Haircut & Beardtrim
Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.
900 Kč

Haircut
Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.
600 Kč

Beard Trim
Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Káva samozřejmostí.
350 Kč

Good Time
Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, pivo Pilsner Urquell a káva samozřejmostí.
1000 Kč

galeriegalerie

Chain & BBQ

Nechtěli jsme tahat holičský křesla na Václavák. Místo toho jsme vzali nůžky, gril, pozvali pár kamarádů a uspořádali na dvorku party. Bavili jsme se a holili. Prostě Good Times.

mynameismynameis

Barber Tým

Filip
Filipa od stříhání neodradila ani léta na učňáku, zkušenosti nasbíral během působení v různých pražských barbershopech. Inspiraci pro domácí experimenty hledá kde se dá, nejčastěji u barbers z anglického Brightonu. Své večerní pivo si vychutnává hladce oholen a kromě práce ujíždí na adrenalinových sportech, o kterých můžete hodit řeč. “Pro mě je hlavní, aby zákazníci odcházeli s čistou hlavou zvenčí i uvnitř. A fakt nikdy nenechám odejít zákazníka nespokojeného."

[unex_ce_button id="content_xuwpjrtyi,column_content_6ktan4rhh" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.facebook.com/gtbarber1/photos/?tab=album&album_id=1039342279498375" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Portfolio[/ce_button]

Danek
Dan je kreativec a inspiraci chytá hlavně na ulici a internetech. “ Baví mě pouliční holiči v Asii a nová vlna streetových barbershopů v Anglii. Osobně jsem už dost alergickej na různý umělý atmosféry v holičstvích, kde si hrajou na nějaké nóbl gentlemanství.” Dan holduje přirozeným detailům a vývoji, ale vyhoví i specifickým požadavkům. “Jednou za mnou přišel Ukrajinec, který chtěl na hlavu vyholit znak Adidasu a vlasy obarvit jako ukrajinskou vlajku. Dopadlo to šíleně dobře.”

[unex_ce_button id="content_xuwpjrtyi,column_content_rvobktp19" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.facebook.com/gtbarber1/photos/?tab=album&album_id=1039335476165722" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Portfolio[/ce_button]

Jirka
Jirka je samouk, který se po 7 letech konstruktérské činnosti rozhodl obrátit svůj profesní život naruby a splnil si tak svůj sen. Proměnil téměř desetileté hobby v profesi. Vše začalo tak, že chtěl jen spolužákovi opravit šílený haircut, kterýmu se všichni smáli. Zprvu to nebylo tak jednoduchý, jak si myslel, ale stříhání ho chytlo a po pár letech pozvolného trénování rozšířil svojí „klientelu“ o další kámoše a kolegy z práce. Poslední dva roky bedlivě sleduje trendy ve světě barbershopů na instagramu a snaží se zdokonalovat a posouvat svoje hranice dopředu. Nejoblíbenější zákazník byl jeho vlastní děda, který ho přivedl k zapálení do aut, cyklistice (FMTB,BMX) a pozitivního smýšlení. „Dědovi jsem i ve věku 80 plus dělal lehce punkový číra, že ho i mladý kočky v obchodě zastavovaly a chválily mu sestřih, z čehož měl vždycky radost“.

[unex_ce_button id="content_xuwpjrtyi,column_content_54gtqro4f" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.facebook.com/gtbarber1/photos/?tab=album&album_id=1039374796161790" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Portfolio[/ce_button]

Josh
Pokud Vám přítelkyně pořád předhazuje nějakého toho Britského gentlemana, zastavte se na střih k Joshovi. Uvidíte, že pan Darcey je vlastně pěknej výmysl. Josh přicestoval z města dvacet minut od Londýna a cestou do Prahy se zastavil na čtyři měsíce v Kambodže a na rok se usadil na Novém Zélandě. Josh stříhá celý život a říká se, že nikdy nespí.

S Joshem si pokecáte jenom anglicky. Čengliš inklůdyd!

[unex_ce_button id="content_xuwpjrtyi,column_content_n7xrjc958" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.facebook.com/gtbarber1/photos/?tab=album&album_id=1039344562831480" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Portfolio[/ce_button]

Honza
Honza je mladá naděje našeho hvězdného mančaftu. Když byl jeho výuční list ještě v troubě, Honza nelenil a sbíral inspiraci kde se dalo. Po škole začal stříhat v kadeřnictví, ale jelikož nemá rád převoněný salóny, u nás v Good Times si konečně přišel na svý.

[unex_ce_button id="content_xuwpjrtyi,column_content_sbvdaf1n4" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#000000" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.facebook.com/gtbarber1/photos/?tab=album&album_id=1039373149495288" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Portfolio[/ce_button]
mappamappa

Kontakt

Volej +420 224 814 404 nebo
piš na info@gtbarber-tattoo.cz
a užíj si GOOD TIMES
se svým holičem

Po–Pá 9–21
So–Ne 10–19

Facebook a Instagram


Provozovatel:
E.S.E.L.A. s. r. o., IČ 257 14 074
Soukenická 22, Praha 1