GOOD TIMES BARBER SHOP

Místo, kde vaše nápady, osobitost a odvaha dostávají hmotnou podobu. Místo, kde se fantazii meze nekladou. Místo, kde se u sklenky dobrého aperitivu a příjemného intelektuálního hovoru na úrovni můžete zapojit do odboje. Místo, kde vychází vlastní tiskoviny plné těch nejnovějších zpráv přímo z fronty. Buďte u toho! Buďte v centru dění! Buďte ojedinělí! Buďte výstřední!

V očích některých našich zahraničních kolegů jsme hodnoceni jako „most crazy“ (moústkrejzy). A dokazují to nejen ocenění z posledního ročníku Tattoo Convention. Jsme prostě trochu jiný barber shop, který se nebojí být sám sebou. Který se nebojí jít do boje i za cenu toho, že dopadne jak sedláci u Chlumce nebo Češi na Euru. Který nehodlá vystupovat za jízdy z rozjetého vlaku jako nějaké Britské impérium. Prostě barber, který se nebojí bojovat vlastní výstředno.

Barber tým

 

Jirka

Jirka je nejstarší pardál stříhající v dresu GoodTimes. Bývalý konstruktér, který po 7 letech práce u počítače obrátil svůj profesní život naruby a splnil si tak svůj sen. Proměnil téměř desetileté hobby v profesi. Vše začalo tak, že chtěl jen spolužákovi opravit šílený střih, kterýmu se všichni smáli. Zprvu to nebylo tak jednoduchý, jak si myslel, ale stříhání ho chytlo a po pár letech trénování rozšířil svojí „klientelu“ o další kámoše. Stále sleduje trendy ve světě barbershopů a snaží se zdokonalovat svůj um. Nejoblíbenější zákazník byl jeho vlastní děda, který ho přivedl k zapálení do aut, cyklistice (FMTB,BMX) a pozitivního smýšlení. „Dědovi jsem i ve věku 80 plus dělal lehce punkový číra, že ho i mladý kočky v obchodě zastavovaly a chválily mu sestřih, z čehož měl vždycky radost“.

 

Rico

Rico se ke stříhání a povolání holiče dostal úplně náhodou. Jako rodák z Ostravy usoudil, že pracovat v uhelných dolech a být poctivý havíř není jeho parketou. Inspiraci a zkušenosti nejdříve pobíral z YouTube a praxi na hlavách svých kamarádů a kolegů havířů. Později také na víkendovém Barber workshopu. Začalo se mu dařit a usoudil, že to chce změnu. Zakoupil si teda jednosměrnou jízdenku Pendolinem do Prahy a přestěhoval se, kde roku 2018 narazil na nás a jsme rádi, že ho tu máme. Rico snídá uhlí a je pro každou srandu.

 

Tonda

Tonda je kluk z vesnické řemeslné rodiny, kde už jako malý jezdil na fichtlu a pomáhal tátovi v truhlářské dílně. Nikdy se nechtěl zavrtat do kancelářský židle, ale vždy pracovat rukama. Proto si hned od prváku hledal kadeřnické brigády a školení, aby se mohl zdokonalovat. Po ukončení kadeřnického oboru, si dal krátkou mezizastávku v Toni & Guy a poté zakotvil u nás. Podstatnou částí jeho života je i cestování. “Ať jedu kamkoliv, rád objevuju nová místa“ říká Tonda. Také ho můžete často zahlédnout na jeho oblíbené hladince Plzně v Dlouhééé.

 


 

 

James

Meet James our barber from the Uk who has been with us since 2018. James is a huge fotball fan and loves traveling. He can also speak french fluently and can help you with any of your hair demands. Come say hi and enjoy a haircut and/or beard trim with our English barber.

Ruda

Ruda alias Cesar je Letenskej Denis Rodman, kterej sice vystudoval kuchařinu, ale u plotny se ani nestihl ohřát.
Během studií mu přirostla k srdci černošská kultrura hlavně díky aktivní hře basketbalu, sledování NBA zápasů či poslechu rapové hudby. To jaký střihy měli borci na hlavách mu nedalo spát a chtěl vědět, jak se takový fady, tapery či mohawky dělají a tak se začal psát jeho příběh. Nakoupil si vybavení, na internetu si nastudoval tutoriály a roztočil nůžky ve velkým. Motivace se zlepšovat ho neopustila ani po 2 leté praxi v oboru, stále investuje do sebevzdělání a intenzivně sleduje aktuální trendy. Barberství bere jako svojí životní cestu, která ho maximálně naplňuje.

 

Linda

Ladida patří mezi špičku tuzemských djs hrající taneční hudbu. S hraním procestovala všechny kontinenty kromě antakrtidy a nadále se této práci a koníčku zároveň věnuje.

Během lockdownu oprášila nůžky a vrátila se k vystudovanému oboru, který ji baví. Ve své práci je precizní, ráda si hraje s detaily a chce, aby každý střih byl top.

Mimo stříhání a djingu ji baví crossfit, surfování , parties a cestování.

 


 

Tobiáš

Tobiáš sice vypadá jako junior, ale je to ostřílená puška, která má za sebou několik pražských holičství a už nějaký čas kotví u nás. Narodil se na vysočině v umělecké rodině a dost možná podědil něco z jejich umu. Už v 11 letech stříhal příbuzenstvo a proto směr, kam půjde dál byl jasný. Rád se vyřádí na fadech, ale i na nůžkový klasice. Tobiáš vyrostl na filmech jako je Rychle a zběsile a proto americká nebo japonská upravovaná auta jsou jeho srdci blízká. Rád by si v blízké budoucnosti jedno pořídil a už teď shromažďuje kapitál. Miluje mexickou kuchyni a rád cestuje.

 

Chceš k nám do týmu?

Zastav se u nás na panáka nebo kávu!

Rádi Tě v Good Times potkáme osobně a probereme společné představy.

Určitě něco vymyslíme k oboustranné spokojenosti.

 

 

 


 

 

 

KAŽDÁ SRANDA NĚCO STOJÍ

 

Hot towel wet shave

Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Nabízíme i ošetření pro citlivou pokožku, či šetrné holení pro alergiky. Relaxační zážitek, káva samozřejmostí.

600 Kč

 

Back & Side / Fade

Střih pouze stran a krku. Ideální mezi jednotlivým stříháním. Mytí, masáž, styling, ošetření pokožky. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

600 Kč

 

Haircut

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

750 Kč


 


 

Beard Trim

Zastřižení a úprava brady. Styling, ošetření pokožky. Káva samozřejmostí.

500 Kč

 

Good Time

Stříhání vlasů, mytí, masáž, styling, opálení chloupků na uších a začištění obočí. Holení tváře s napařením horkým ručníkem. Ošetření pokožky před i po holení. Oholení tváře nebo úprava vousů. Výběr prémiového alkoholu, míchané drinky, točené pivo Birra Moretti a káva samozřejmostí.

1150 Kč

 

Dětský střih do 12 let

Střih, mytí, styling, masáž. Sklenice mléka nebo malý jogurt samozřejmostí 🙂

500 Kč