TATTOO STUDIO

Jsi výstřední, divnej, jinej… máš prostě koule na to, dělat to po svém?! Přijde ti, že účes za tejden zajde a chceš spíš něco na svém těle co bude řvát do světa, že jsi sám sebou? Jsme místo přesně pro tebe! V Goodtimes najdeš mezi tatérama jak zkušenosti a věkem prověřenou kvalitu, tak dravost, spontánnost a originalitu mládí vlastní. Ať chceš kéru od chlapa co se strojekem objel celej svět, od holčiny co se nebojí ti navždy poznamenat zadek a nebo od týpka co rozhodně tvůj zadek i předek nechá hezky zakrytej. Všechno máme v našem studiu! Jediný, co nám sem prosim tě netahej, jsou nějaký katalogový nesmysly! Zapřemejšlej co chceš a doraž na konzultaci! Zbytek nech na nás!

NÁŠ TÝM

Nell

Jsem Nell. Kérky dělám nějaký čas. Pracuju se svoji fantazií pod zadáním tvého námětu. Věta, kterou nejraději slýchám od zákazníků, je “dělej si co chceš”. Upřednostňuješ spontánní akce a nerad čekáš na termín? Já taky. Pracuju svižně, precizně, s jemnou rukou a myslí otevřenou všem nápadům. Styl nemám vyhraněný, ani v oblékaní. Znuděných povzdechů se u mě nedočkáš.

Terka

Jmenuju se Terka. Tetuju od roku 2019, ale první tetování jsem dělala už roky předtím „na gauči“. Ze stylů mám nejraději oldschool, newschool, dotwork,… ale tetuju skoro všechno. Co nemám ráda jsou ležatý osmičky a „rychlý prachy“ aka Pinterest. Každý nápad je skvělej, hlavně ty bláznivý! Nejsme přece ctrl-c ctrl-v, neboj se odvázat. Ráda ti pomůžu vymyslet něco, co ti padne jak Popelce střevíček. A nejsem sadista, tak se u mě na křesle nemusíš bát.
Nejbláznivější tetování, co jsem kdy dělala, byl mozek ze strany hlavy k šedesátinám. Tak už ho na stará kolena konečně má.

Dan

K tetování mě přivedl můj thajský kamarád, kterého jsem poznal na zaoceánských lodích, kde jsem dřív pracoval. Seznámil mě v Bangkoku s místní školou a od té doby se mi tattoo dostávalo více a více pod kůži. Mé oblíbené styly jsou Japonsko a realistika, avšak nebráním se žádnému stylu. Čím větší a komplikovanější práce je, tím více si ji užívám.PÉČE O TETOVÁNÍ

Při tetování jde o to, dostat barvivo pod vrchní vrstvu kůže tak, aby co nejdéle zůstalo na svém místě. Vzhledem k tomu, že ještě nikdo nepřišel na to jak to udělat vnitřně pomocí tablet, jde na to tatér z vnějšku. A co si budeme povídat, to trochu lechtá. Asi jako čištění rozbitého kolene.

Nedrápat

Od sezení do úplného zahojení uplyne týden až dva. Odolejte pokušení rozdrápat svědící obrázek, dejte tetování čas a neloupejte ho, jinak můžete se stroupkem odstranit i pigment.

Namazat!

Už pár hodin po odkrytí můžete kérku začít mazat lékařskou vazelínou, kterou jste od nás dostali. Při hojení díky tomu nebude kůže “tahat” ani praskat.

Dej si oraz

Posilování a pocení celkově není s čerstvou kérkou dobrý nápad. Jestli chceš, aby se nerozpila, nevybledla a nezmizela, nenamáhej až do zahojení kůži a dej si pohov. Pocením můžeš pigmenty vyplavit a co se týče mechanické námahy, když hojící se kérka praskne, je z toho jizva a je třeba tetovat znova. Pro jistotu se vyhněte i sauně nebo bazénu.

Ceny tetování startují od 1500,- Kč

FOTOGALERIE